novilogo

Radno vreme:
Ponedeljak - Petak: 09-20h
Subota: 09-18h
Nedelja: 12-14h

srbija gb
ru de

Albanski

Medilek Tim ëeshtë poliklinika në të cilen mundë të keni sherbimet më të mira për ju dhe familjen tuaj, sa ma shpejt te jetë e mundur . Për trajtimin e fëmive janë te përkushtuar mjekët më të mirë , profesoret dhe specialistet për fëmijet nga Klinika Universitare në Tirshovo nga Beogradi. Në trajtimin e të rriturve janë perfëshirë ekspertet më të njohur nga Spitali Ushtarak dhe Qendra Klinike e Srbisë.

Poliklinika Medilek Tim ofron shërbime cilësore mjekësore, ekzaminimet , diagnostifikimin modern ( ultrazë, dolper) ekzaminime endoskopike ( gastroskopi, colonoskopy) dhe vizita në shtëpi nga mjekët dhe infermierët .

Ejani dhe vetrtetohuni ju vet.

icon-phone

ZAKAŽITE PREGLED

011 286 23 72
062 222 688

icon-direction

POSETITE NAS

Pedijatrija Medilek Tim
Zvezdara
Koste Trifkovića 1. Beograd

icon-mail

PIŠITE NAM

Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Website by mzlaki icon Studio Mzlaki 2019.

phone